Pirmdienās un Otrdienās Līvu Akvaparks slēgts!

Izbaudi vasaru uz pilnu klapi!!

Vasara sāksies 3. jūnijā Līvu Akvaparkā!

     Ilgi gaidītais brīdis tuvojas, kad š.g. 3. jūnijā plkst. 13:00 atvērsim Līvu Akvaparka Vasaras pludmali!

     Šobrīd Līvu Akvarapakā pilnā sparā rit gatavošanās visu gaidītai vasaras sezonas atklāšanai – tiek mazgāti un slīpēti slidkalniņi, labiekārtota teritorija  un pārbaudītas visas ūdens apgādes sistēmas, lai paredzētajā laikā- šī gada 3.jūnijā, atklātu āra vasaras pludmali apmeklētājiem.

     Līvu Akvaparka āra pludmale ir ar bagātīgu iespēju klāstu, tā ir īstā vieta ikvienam atpūtas baudītājam - baseinu komplekss, ar 25m garu peldbaseinu, ar jaudīgu pretstraumi intensīvai peldēšanai; atrakcija Viltīgais kupols, brīvības un lidojumu cienītājiem, kura apvieno klinšu kāpšanu ar līdzsvara noturēšanu un jautru lēkāšanu; ģimenēm - brīvā stila slidkalniņš, kā arī Ūdens cilpa un Maģiskais trijnieks, un ekstremāļiem – slavenais slidkalniņš Kamikadze! Mazākajiem – burvīgā Strūklaku sala, ar spīdošām saulē, kā dimanti, ūdenslāsēm. Laiskajiem atpūtniekiem – plaša sauļošanās pludmale, kur izvietoti guļamkrēsli.

     Vasaras sezona turpināsies no 3.jūnija līdz 3.septembrim,  un Līvu Akvaparks strādās pēc aktīvās sezonas cenām,  visas 7 dienas nedēļā bez brīvdienām. Āra pludmales tradicionālais darba laiks sāksies stundu vēlāk pēc akvaparka darba laika sākuma un beigsies divas stundas pirms akvaparka slēgšanas. Āra teritorijas darba laiks būs atkarīgs no laika apstākļiem.

      Atceries! 05.jūnijā Līvu Akvaparks SLĒGTS!    

     Visa Līvu Akvaparka teritorija ir pieejama apmeklētājiem par vienu cenu. Par ēdināšanas, bāra un foto pakalpojumiem jāveic atsevišķa samaksa.

Līvu Akvaparks - lieliska atpūta!