No 05.jūnija līdz 02.Septembrim Līvu Akvaparks strādā bez brīvdienām!

Ļaujies piedzīvojumu vasarai Līvu Akvaparkā!

Vasara ir sākusies - Vasaras pludmale atvērta!

 Līvu Akvaparka Vasaras pludmale ir atvērta!

     Līvu Akvaparka āra pludmale ir ar bagātīgu iespēju klāstu, tā ir īstā vieta ikvienam atpūtas baudītājam - baseinu komplekss, ar 25m garu peldbaseinu, ar jaudīgu pretstraumi intensīvai peldēšanai; atrakcija Viltīgais kupols, brīvības un lidojumu cienītājiem, kura apvieno klinšu kāpšanu ar līdzsvara noturēšanu un jautru lēkāšanu; ģimenēm - brīvā stila slidkalniņš, kā arī Ūdens cilpa un Maģiskais trijnieks, un ekstremāļiem – slavenais slidkalniņš Kamikadze! Mazākajiem – burvīgā Strūklaku sala, ar spīdošām saulē, kā dimanti, ūdenslāsēm. Laiskajiem atpūtniekiem – plaša sauļošanās pludmale, kur izvietoti guļamkrēsli.

     Vasaras sezona turpināsies līdz pat 2.septembrim,  un Līvu Akvaparks strādās pēc aktīvās sezonas cenām,  visas 7 dienas nedēļā bez brīvdienām. Āra pludmales tradicionālais darba laiks sāksies stundu vēlāk pēc akvaparka darba laika sākuma un beigsies divas stundas pirms akvaparka slēgšanas. Āra teritorijas darba laiks būs atkarīgs no laika apstākļiem.

     Visa Līvu Akvaparka teritorija ir pieejama apmeklētājiem par vienu cenu. Par ēdināšanas, bāra un foto pakalpojumiem jāveic atsevišķa samaksa.

      Vasaras pludmale ir atvērta vienu stundu pēc un tā tiek slēgta divas stundas pirms oficiālā akvaparka darba laika beigām. Ja laukā ir nelabvēlīgi laika apstākļi (lietus, negaiss, stiprs vējš) vai arī gaisa temperatūra ir zemāka par +15 grādiem pēc Celsija, vasaras pludmales apmeklējums nav iespējams.

 

Līvu Akvaparks - lieliska atpūta!