Pirmdienās un otrdienās Līvu Akvaparks ir slēgts!

Darbs "Līvu Akvaparkā" / Vakances

Steidzīgi meklējam kolēģi klientu servisā.

Kasieris

Darba pienākumi:
- nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu,
- klientu konsultēšana par pakalpojumu,
- kārtības un tīrības nodrošināšana darba vietā,
- drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas
un uzņēmuma prasībām.

Prasības kandidātam:
- vismaz vidējā izglītība,
- labas latviešu valodas zināšanas, spēja sazināties arī krievu un angļu valodās tiks
uzskatīta par priekšrocību,
- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par
priekšrocību,
- enerģija, aktivitāte, pozitīva attieksme pret cilvēkiem,
- labas komunikācijas prasmes,
- spēja kvalitatīvi veikt darba pienākumus intensīva darba ritma apstākļos.

Mēs piedāvājam:
- darbu stabilā uzņēmumā,
- teicamus darba apstākļus,
- elastīgu darba grafiku, ko var apvienot ar mācībām,
- apmācību un izaugsmes iespējas,
- stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu.

Ja Tev patīk darbs ar klientiem un ir vēlme strādāt dinamisku aizraujošu darbu ar reālām izaugsmes iespējām, tad visdrīzāk, mēs gadam tieši Tevi!!

    SIA  Akvaparks piederošais Līvu Akvaparks darbojas no 2003.gada. Tas tapa iecerēts, kā viens no lielākajiem un modernākajiem Ziemeļeiropā aktīvās atpūtas objektiem ar mērķi veicināt mūsu valsts un Jūrmalas, kā tūrisma galamērķu, pievilcību. Tas ir izdevies, jo lielākā apmeklētāju daļa ir Latvijas viesi. Vidēji gadā Līvu Akvaparkā atpūšas 300 tūkstoši cilvēku. SIA Akvaparks ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem valstī.

     Līvu Akvaparka funkcionēšanu nodrošina 50 pastāvīgo darbinieku kolektīvs. Aktīvās sezonas (vasarā) un ilgstošo svētku laikā mūsu komanda pieaug uz pusi. Vislielākās profesiju grupas ir glābēji, kasieri, viesmīļi, pavāri un bārmeņi, mehāniķi. Darbs pēc slīdošā grafika. Pastāv iespēja savienot darbu ar mācībām. Kolektīva vidējais vecums ir 27 gadi.

     Mēs labprāt dodam iespēju iegūt pirmo darba pieredzi skolēniem (no 16 g.vecuma) un absolventiem.

     Aicinam mūsu kolektīvā aizrautīgus un enerģiskus cilvēkus, kuri ar prieku un atbildīgi dara savu darbu, kurus iedvesmo pozitīva komunikācija un kuriem ir svarīgas cilvēciskas attiecības gan ar klientiem, gan kolēģiem.

Nosūti mums savu pieteikumu, reģistrējot CV mūsu mājas lapā: