Līdz 01.septembrim strādājam katru dienu!

Atpūties Vasaras pludmalē!

Līdz 1.septembrim  izbaudi vasaru uz pilnu klapi dzirkstošajā ūdens valstībā!

Vasarā Līvu Akvaparks strādā pēc aktīvās sezonas cenām un visas 7 dienas nedēļā bez brīvdienām.

•  Līvu Akvaparka darba laiks sākot ar 01.jūliju:

Pirmdiena - piektdiena  11:00 līdz 22:00
Sestdiena                        10:00 līdz 22:00
Svētdiena                        10:00 līdz 21:00

Līvu Akvaparka āra pludmale ir ar bagātīgu iespēju klāstu, ir īsta vieta ikvienam atpūtas baudītājam - baseinu komplekss, ar 25m garu peldbaseinu, ar jaudīgu pretstraumi intensīvai peldēšanai; atrakcija Viltīgais kupols, brīvības un lidojumu cienītājiem, kura apvieno klinšu kāpšanu ar līdzsvara noturēšanu un jautru lēkāšanu; ģimenēm - brīvā stila slidkalniņš, kā arī Ūdens cilpa un Maģiskais trijnieks, un ekstremāļiem – slavenais slidkalniņš Kamikadze! Mazākajiem – burvīgā Strūklaku sala, ar spīdošām saulē, kā dimanti, ūdens lāsēm. Laiskajiem atpūtniekiem – plaša sauļošanās pludmale, kur izvietoti guļamkrēsli.

Uzmanību! 

•  Vasaras pludmales darba laiks sākot ar 01.jūliju:

Pirmdiena - piektdiena  12:00 līdz 20:00
Sestdiena                        11:00 līdz 20:00
Svētdiena                        11:00 līdz 19:00

Āra pludmales tradicionālais darba laiks sāksies stundu vēlāk pēc akvaparka darba laika sākuma un beigsies divas stundas pirms akvaparka slēgšanas. Āra teritorijas darba laiks ir atkarīgs no laika apstākļiem.Ja laukā ir nelabvēlīgi laika apstākļi (lietus, negaiss, stiprs vējš) vai arī gaisa temperatūra ir zemāka par +15 grādiem pēc Celsija, vasaras pludmales apmeklējums nav iespējams.

Visa Līvu Akvaparka teritorija ir pieejama apmeklētājiem par vienu cenu. Par ēdināšanas, bāra un foto pakalpojumiem jāveic atsevišķa samaksu!

 

Meties ar galvu vasarā!

Līvu Akvaparks - lieliska atpūta!