• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

akvaparks ir slēgts

Peldēšanas dēlis ar propelleru – LESWIM!

Ar spēles elementu pārvērt peldēšanu bērniem vēl nebijušā pieredzē

LESWIM – vislabākais veids, kā vecāku pavadībā iemācīties peldēt un ne tikai!

Negribi pūlēties? LESWIM vizinās bērnu!

Gribi spēlēties? Tad vienkārši paspēkojies ar ūdens strūklu, ko rada LESWIM.

LESWIM piepilda bērnu sapni par peldēšanu. Tas ir elektriskais peldēšanas dēlis, kas ne tikai dos iespēju palikt uz ūdens virsmas, bet arī jautri un droši pārvietoties ūdenī.

LESWIM piemērots dažādu līmeņu peldētājiem, īpaši iesācējiem, kuriem pelddēlis palīdzēs pārvarēt bailes no ūdens un iegūt lielāku pārliecību. Taču arī pieaugušajiem LESWIM sniegs jautru peldēšanas pieredzi. Pozitīvas emocijas garantētas!

Viena no vilinošākajām LESWIM īpašībām ir tā jaudīgais un drošais propellers, kas to darbina, un stabilā balansa spēja, lai var izbaudīt peldētprieku ūdenī.

LESWIM detaļas un pievilcīgais dizains ir veidots, primāri domājot par drošību.

LESWIM dod jaunas peldēšanas sajūtas. Līvu Akvaparks ir vienīgā vieta Latvijā, kurā varat izbaudīt peldēšanas pieredzi ar LESWIM.  

Lietošanas instrukciju Skat ŠEIT

Pārvērt peldēšanos jautrā izklaidē Līvu Akvaparkā!

 

 

 

Dāvanu karšu īpašniekiem

SIA ”Akvaparks” informē, ka iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš tiks pagarināts proporcionāli Latvijas valdības saistībā ar COVID-19 vīrusu noteikto ierobežojumu termiņam.

Lasīt vairāk...

Atpūties un esi vesels

Kas gan nezin, ka katrs cilvēks ir unikāls  - savā izskatā, spējās un  uztverē. Tas attiecās arī uz siltuma un aukstuma sajūtām, cilvēka pielāgošanās apstākļiem spējam.

Lasīt vairāk...