• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

pirmdienās un otrdienās Līvu Akvaparks slēgts!

Lieliska atpūta skolēnu brīvlaikā!

No 21. līdz 30.oktobrim būs atvērti pat tie slidkalniņi, kas pieejami tikai sestdienās un svētdienās. Turklāt ikvienu sagaida saldais pārsteigums

Palutiniet savus bērnus ar patiesi aizraujošiem piedzīvojumiem un neaizmirstamu kopā būšanu! Latvijas tropu dienvidi – Līvu Akvaparks – ir jūsu rīcībā!

Lai viss sanāk tieši tā, kā iecerējāt, no 21. līdz 30.oktobrim būs atvērti slidkalniņi, kas parasti pieejami tikai brīvdienās un svētku dienās, tai skaitā tie, pa kuru neskaitāmām virāžām var jautri traukties pat 2 vai 3 cilvēki vienā laivā.

Jaunākus ģimenes mīluļus gaida Kapteiņa Kida zeme. Kas gan nevēlas ieņemt pirātu kuģi,  izmērcēt pretinieku ar ūdens metējiem un lielgabaliem, bet pēc tam ātri atstāt klaju, izmantojot spirālveida vai lēzenpagrieziena slidkalniņu? Tikai jābūt uzmanīgiem un stipri jāturas, jo visus kuģa atstāšanas ceļus aizsargā ūdensgāzes, lielākā no kurām ar 1000 litru tilpumu gāžas pāri sēklim katras 2 minūtes un trāpa ne tikai sēkļa, bet arī garās Orinoko upes peldētājiem. 

Viļņu baseins – tā ir vieta viļņu un milzu dzirkstošo ūdenskritumu baudīšanai, kā arī ūdens volejbola mini turnīra, Leswim sacīkšu vai mazu nevainīgu ģimenes spēļu sarīkošanai.

Un tas nebūt nav viss – nāciet pārliecināties paši!

Laiks atjaunot spēkus? Nav problēma! Izbaudiet sātīgu maltīti bistro "Zambezy" un visgardākos kokteiļus un smūtijus SPA kompleksa bārā, neizkāpjot no ūdens.

Pievērsiet uzmanību tam, ka bērni līdz 14 gadu vecumam drīkst apmeklēt Akvaparku tikai pieaugušā pavadībā, atrodoties viņa stingrā uzraudzībā.

Mēs nopietni attiecamies pret ikviena veselību un drošību, un paļaujamies, ka arī apmeklētāji paši sargās sevi un apkārtējos. Aicinām iepazīties un ievērot COVID-19 ierobežojumu periodā noteiktās norādes drošam Akvaparka apmeklējumam !

Līvu Akvaparka darba laiks (pirmdienās un otrdienās slēgts):

  • trešdiena, ceturtdiena 12:00 – 21:00
  • piektdiena                    12:00 – 22:00
  • sestdiena                      11:00 – 22:00
  • svētdiena                      11:00 – 21:00

Ar slidkalniņu darba laikiem var iepazīties šeit.

Uz tikšanos!

Līvu Akvaparks – lieliska atpūta!