Meties vasarā! Vasaras pludmale atvērta!

Par Līvu Akvaparku

Līvu Akvaparks ir viens no lielākajiem akvaparkiem Ziemeļeiropā. Tas atrodas kūrortpilsētā Jūrmalā un ir atvērts visu gadu. Akvaparka kopējā platība ir 18 000 m2. Plašajās telpās un āra vasaras pludmalē ir izvietotas vairākas Eiropā unikālas atrakcijas. Līvu Akvaparks ir iecienīta ģimeņu un tūristu atpūtas vieta Baltijā.

Līvu Akvaparks ir funkcionāli sadalīts četrās zonās: slidkalniņu aktīvā izklaide, ģimenes laiskā atpūta, SPA komplekss un āra vasaras pludmale. Kopā akvaparkā ir vairāk nekā 20 dažādi slidkalniņi, 10 baseini un daudzas citas atrakcijas.

Izklaides teritorijā atrodas bistro "Zambezy", kas  piedāvā sātīgu maltīti, un bārs SPA kompleksā visgardāko dzērienu baudīšanai, neizkāpjot no ūdens. Vasaras sezonā durvis ver āra kafejnīca ar plašu terasi upes krastā.

Biļetes Līvu Akvaparka apmeklējumam var iegādāties kasēs uz vietas vai interneta vietnē. Biļešu cenas ir atkarīgas no atpūtas ilguma un apmeklētāju vecuma. Visās laika kategorijās visizdevīgākā ir biļete ģimenei. Iepazīties ar biļešu veidiem vai iegādāties dāvanu karti.

Līvu Akvaparks ir atvērts kopš 2003. gada 30. decembra. Pa šo laiku Akvaparku ir apmeklējuši vairāk nekā 4,5 miljoni cilvēku, no kuriem puse ir Latvijas iedzīvotāji, un pārējie ir viesi no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un citām valstīm .

Līvu Akvaparks – lieliska atpūta!