• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

Meties vasarā! Vasaras pludmale atvērta!

Vēsture

Līvu Akvaparks apmeklētājiem ir atvērts kopš 2003.gada 30.decembrī. Celtniecība ilga gandrīz 2 gadus un  tajā tika ieguldīti vairāk kā 16 miljoni eiro. Līvu Akvaparkā 3 stāvos ir izvietotas vairāk kā 20 dažādas slīdnes, vairāk kā 10 dažādu dziļumu un lielumu baseini, atrakcijas bērniem, SPA komplekss ar 4 pirtīm, auksto baseinu, sāls istabu, burbuļvannām un gaisa un zemūdens masāžas iekārtam, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietas un bārs ūdenī. Atrakciju starta tornis sasniedz 7 stāvu augstumu.

Parka platība ir 11000m2, vasarā nāk klāt vēl 7000m2, sasniedzot kopējo platību 18000m2 un tā kļūstot par vienu no lielākajiem slēgta tipa akvaparkiem Ziemeļeiropā, kas darbojas visu gadu!

2005.gadā sākumā parka āra teritorijā sākas būvniecības darbi un tā paša gada vasarā apmeklētājus priecē liels baseins ar strūklaku un jauni slidkalniņi – Maģiskais trijnieks un Ūdens cilpa.

2007.gada pavasarī sākas jauna atrakciju starta torņa būvniecība āra pludmalē un vasarā tiek atklāts platākais Līvu Akvaparka nobrauciens, kur 4 metros var sasēsties ģimene, kā arī ekstrēmais Kamikadze nobrauciens. 

2008.gadā par godu Līvu Akvaparka piektajai dzimšanas dienai, āra teritorijā tiek izbūvēts unikāls strūklaku parks 500 m2 platībā ar vairāk kā 10 dažādām strūklakām un ūdens lielgabaliem, kas lielu sajūsmu izraisa mazākajos apmeklētājos.

2012.gada ziemā tiek uzsākta vērienīga SPA kompleksa rekonstrukcija. Dizains tālās eksotiskās salas Bali noskaņās un jaunas relaksācijas iespējas – galvenais akcents mierīgas atpūtas cienītājiem Līvu Akvaparkā. Rekonstrukcijas rezultātā tiek izbūvēts sāls kambaris, 4 burbuļvannas, no kurām viena ir ar minerālūdeni; turku pirts, skābekļa vanna, zemūdens un gaisa masāžas iekārtas, ledus ģenerators un pēdu VIA SENSUS. Apmeklētāji ļoti novērtē uzlabojumus un piedāvātās iespējas atpūsties.

2013.gada rudenī tiek sākts liels darbs pie āra baseina rekonstrukcijas un 2014.gada jūnijā apmeklētājiem tiek piedāvāta Baltijas valstīs unikāla atrakcija  - Viltīgais kupols. Lielais baseins kļūst lielāks, tam ir izbūvēts atsevišķs tieši peldēšanai paredzēts baseins, kas aprīkots ar spēcīgāko Latvijā pretstraumi. Tagad arī āra baseins ar jaunas zemūdens un gaisa masāžas iespējas.

2014.gada pavasarī ir rekonstruēta arī ģērbtuve un tā tiek aprīkota ar jauniem skapīšiem, mēbelēm. Uzlabota arī norāžu sistēma, lai palīdzētu apmeklētājiem orientēties telpā.

Līvu Akvaparkā atkarībā no sezonas tiek nodarbināti 40 līdz 60 darbinieku. Tas ir lielākais nodokļu maksātājs Jūrmalā.

Gadā Līvu Akvaparku apmeklē ap 300 000 apmeklētāju. 45% no kopējā apmeklētāju skaita ir Latvijas iedzīvotāji, pārējie ir tūristi no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un citām Eiropas un pasaules valstīm.   Kopš atvēršanas brīža parku ir apmeklējuši vairāk kā 3 miljoni apmeklētāju.

2014.gadā interneta portāls www.tripadvisor.co.uk ir piešķīris Līvu Akvaparkam izcilības sertifikātu, kas apliecina, ka mūsu darbs ir augsti novērtēts.

2019.gadā tiek atklāts “Ūdens Skeletons” - vienīgais slidkalniņš Līvu Akvaparkā pa kuru atļauts pārvietoties ar galvu uz priekšu.