pirmdienās un otrdienās Līvu Akvaparks slēgts!

Bistro Zambezy

Labi paēdis cilvēks vienmēr labi atpūtīsies un sirsnīgi priecāsies. Bistro Zambezy ir ideāla vieta maltītes ieturēšanai ūdens atpūtas laikā.

Nobaudi gardu maltīti Līvu Akvaparka bistro Zambezy, kas atrodas 3.stāvā virs Viļņu baseina. Bistro piedāvājumā ik dienu ir dažādi populārākie siltie ēdieni, gaļas un veģetārie ēdieni, kā arī veselīgi dārzeņu salāti, saldējums un plašs atspirdzinošo dzērienu klāsts. 

Darba laiks:

  • Trešdien–ceturdien  13:00-19:00
  • Piektdien                13:00-20:00
  • Sestdien                 12:00-20:00
  • Svētdien                 12:00-19:00      

Bistro Zambezy ir pieejams tikai akvaparka apmeklētājiem, kura telpās vari nosvinēt arī savus svētkus, ar mūsu īpaši gardo torti vai kliņģeri.

Norēķini par bistro iegādātajām precēm tiek veikti ar elektroniskās ieejas aproci. Personām no 15 gadiem uz aproces automātiski tiek iestrādāts 43,00 € virtuālais kredīts, kura iztērētā summa tiek apmaksāta izejas kasē.  Bērniem līdz 14 gadiem ieskaitot, virtuālais kredīts uz elektroniskās aproces nav pieejams, vecākiem ir iespēja šo kredītu papildināt pie ieejas, izejas kases vai ģērbtuvē pie info kasiera. 

* Bistro Zambezy ir atvērts tikai tad, kad ir atvērts Līvu Akvaparks.

Tālrunis uzziņām +371 67755638 (darba dienās plkst. 08:00 – 17:00); e-pasts: pasakumi@akvaparks.lv.

 

 

Pik-Nik vasaras terase

Atvērts vasarā!

Kad ārpusē peldēties ir bauda, tad labākā vieta, kur baudīt populārus ēdienus un veldzējošus dzērienus ir ārā kafejnīca ar plašu terasi

Lasīt vairāk...

Bārs ūdenī

Kokteiļu bārs ūdenī, tā ir vieta, kur nogaršot pasaules populārākos kokteiļus no saldējuma, svaigām ogām, tropiskiem augļiem un sulām

Lasīt vairāk...