akvaparks ir slēgts

Picnic vasaras terase

Kad ārpusē peldēties ir bauda, tad labākā vieta, kur baudīt populārus ēdienus un veldzējošus dzērienus ir ārā kafejnīca ar plašu terasi

 

Vasara nav iedomājama bez šašlika, desiņām, veldzējošiem dzērieniem un gardiem saldējuma kokteiļiem, tādēļ arī mēs piedāvājam vietu, kur to visu baudīt, kad mūs lutina vasaras patīkamās un saulainās dienas.  Picnic āra terasē varēsi ne tikai garšīgi paēst, bet arī izbaudīt skaisto ainavu, kas paveras uz Lielupi un no saules aizslēpties veldzējošā ēnā. Siltumu mīļiem, kuriem Lielupes vēja brāzmas liekas pārāk atvēsinošas, būs iespēja ieritināties siltos pledos un baudīt karstu kafiju.

Picnic āra terase ir atvērta tikai vasarā, saulainās un siltās dienās. Šādās dienās āra terase ir atvērta no pulksten 12:00 – 18:00.

 

Bistro Zambezy

Labi paēdis cilvēks vienmēr labi atpūtīsies un sirsnīgi priecāsies. Bistro Zambezy ir ideāla vieta maltītes ieturēšanai ūdens atpūtas laikā.

Lasīt vairāk...

Bārs ūdenī

Kokteiļu bārs ūdenī, tā ir vieta, kur nogaršot pasaules populārākos kokteiļus no saldējuma, svaigām ogām, tropiskiem augļiem un sulām

Lasīt vairāk...