• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

akvaparks ir slēgts

Ūdens baseinos - dzeramā ūdens kvalitātē

Akvaparka baseinu ūdens apstrāde un dezinfekcija notiek nepārtraukti. Gaisa kvalitāti nodrošina jaudīga ventilācijas sistēma.

Iecienīto akvaparka Līvu Akvaparks katru gadu apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku. SIA "Akvaparks" regulāri kontrolē Veselības inspekcija. 

Ūdeni, kas celts no artēziskās akas on-line režīmā ik dienas atdzelžo, attīra un dezinficē, pirms tas nokļūst daudzās atpūtas un atrakciju vietās. 

Vai zināji, ka Latvijā, kā visā Eiropā, stingri reglamentē higiēnas prasības publiskajos peldbaseinos un vēl stingrāk kontrolē to ievērošanu?

Līvu Akvaparks nav izņēmums!

Ūdens akvaparkā nekad "neguļ", pat naktīs, kad neviena nav, - tas cirkulē un modernās vācu iekārtas turpina apstrādāt un dezinficēt to uzturot dzeramā ūdens kvalitātē.

Kontrole par ūdens kvalitāti notiek on-line režīmā elektroniski un 3 reizes dienā ar portatīvo optometrisko laboratoriju

Pēdējā BIOR ūdens pārbaude - 20.02.2020. Ūdens kvalitāte atbilst normatīviem!

Dāvanu karšu īpašniekiem

SIA ”Akvaparks” informē, ka iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš tiks pagarināts proporcionāli Latvijas valdības saistībā ar COVID-19 vīrusu noteikto ierobežojumu termiņam.

Lasīt vairāk...

Atpūties un esi vesels

Kas gan nezin, ka katrs cilvēks ir unikāls  - savā izskatā, spējās un  uztverē. Tas attiecās arī uz siltuma un aukstuma sajūtām, cilvēka pielāgošanās apstākļiem spējam.

Lasīt vairāk...