• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

akvaparks ir slēgts

Atpūties un esi vesels

Kas gan nezin, ka katrs cilvēks ir unikāls  - savā izskatā, spējās un  uztverē. Tas attiecās arī uz siltuma un aukstuma sajūtām, cilvēka pielāgošanās apstākļiem spējam.

Zinātnieki apgalvo , ka atkarībā no pielāgošanās iepriekš baudītās temperatūras apstākļiem, vēlāk ikviens no mums var izjust vai nu siltumu vai aukstumu, vai justies neitrāli . 

Kā tas attiecās uz akvaparka apmeklētājiem? Tieši! Ja sākumā  izmantoji slidkalniņus, kur ūdens un gaiss, dabiski, ir aukstāks,  un tad aizgāji uz pirti , noteikti, sajutīsi ievērojamu siltumu, bet, ja otrādi, tad  - aukstumu. Ja atradīsies tuvu ventilācijas iekārtām, tad gaisa kustība(tāpat, kā vējš ārā) atvēsinās ķermeni.

Publisko peldbaseinu ūdens un gaisa temperatūru nosaka ministru kabineta noteikumi. Tie paredz, ka ūdens temperatūrai jābūt 25-29˚C un gaisa par 1-3˚C augstāk par ūdeni. Līvu Akvaparkā šie rādītāji tiek ievēroti.

Apmeklējot akvaparku katrs izvēlas savu   piedzīvojuma maršrutu un pagūst pabūt un baudīt visdažādākās atpūtas iespējas nedaudz( dažus grādus) atšķirīgākas temperatūras apstākļos. Neaizmirstiet, izvēlēties to un tādā secībā, kas atbilst personīgā ķermeņa adaptācijas spējām, pašsajūtai. Atcerieties, ka pēc akvaparka apmeklējuma ir silti jāsaģērbjās, galvas sega obligāta neatkarīgi no vecuma! 

Uz tikšanos Līvu Akvaparkā!

Dāvanu karšu īpašniekiem

SIA ”Akvaparks” informē, ka iegādāto dāvanu karšu derīguma termiņš tiks pagarināts proporcionāli Latvijas valdības saistībā ar COVID-19 vīrusu noteikto ierobežojumu termiņam.

Lasīt vairāk...