• Air temp

    +26°-32°

  • Water temp

    +25°-30°

Meties vasarā! Vasaras pludmale atvērta!

Atpūties un esi vesels

Kurš gan nezina, ka katrs cilvēks ir unikāls – savā izskatā, spējās un  uztverē

Tas attiecas arī uz siltuma un aukstuma sajūtām, kā arī cilvēka spējām pielāgoties apstākļiem.

Zinātnieki apgalvo, ka atkarībā no pielāgošanās iepriekš baudītās temperatūras apstākļiem, vēlāk ikviens no mums var izjust vai nu siltumu, vai aukstumu, vai arī justies neitrāli. 

Kā tas attiecas uz akvaparka apmeklētājiem? Tieši! Ja sākumā izmantoji slidkalniņus, kur ūdens un gaiss, dabiski, ir aukstāks, un tad aizgāji uz pirti, noteikti sajutīsi ievērojamu siltumu, bet, ja otrādi, tad - aukstumu. Ja atradīsies tuvu ventilācijas iekārtām, tad gaisa kustība (tāpat kā vējš ārā) atvēsinās ķermeni.

Publisko peldbaseinu ūdens un gaisa temperatūru normas nosaka Ministru Kabineta noteikumi. Tie paredz, ka ūdens temperatūrai jābūt 25-29˚C un gaisam jābūt par 1-3˚C siltākam par ūdeni. Līvu Akvaparkā šie rādītāji tiek ievēroti.

Apmeklējot akvaparku, katrs izvēlas savu  piedzīvojuma maršrutu un pagūst baudīt visdažādākās atpūtas iespējas nedaudz (dažus grādus) atšķirīgas temperatūras apstākļos. Aicinām izvēlēties savu atpūtas programmu tādā secībā, kas atbilst personīgā ķermeņa adaptācijas spējām un pašsajūtai. Atcerieties, ka pēc akvaparka apmeklējuma ir silti jāsaģērbjas, un galvas sega ir obligāta neatkarīgi no vecuma! 

Uz tikšanos Līvu Akvaparkā!